MILANO

01

MILANO

Kolekcja ta jest synonimem luksusu, kwintesencją ponadczasowego stylu klasycznego. Bogato zdobione fronty za pomocą intarsji oraz mosiężne uchwyty nadają kolekcji niepowtarzalny klimat. Piękno, perfekcja w każdym calu. Ciepłe wybarwienie mebli w odcieniu koniaku sprawią, że wystrój pomieszczenia będzie przytulny, a Państwo będą się cieszyć pięknym wnętrzem przez długie lata.

kolekcja mebli Milano
kolekcja mebli Parma

PARMA

02

PARMA

Meble z kolekcji Parma łączy inspirowany naturą design, solidność i klasa wykonania. Niezwykła forma drzwi i czół szuflad przełamuje rygor nowoczesnej powściągliwości, podkreślając unikalny styl kolekcji.

LUIZA

03

LUIZA

Prostota kształtów, piękno naturalnego materiału oraz perfekcyjne wykończenie. Naturalne cechy materiału - unikalny, niczym linie papielarne układ słoi oraz niepowtarzalna struktura drewna jesionowego, podkreślone zostały przy użyciu intarsji.

kolekcja mebli Luiza
kolekcja mebli Diament

DIAMENT

04

DIAMENT

Nazwa kolekcji oznacza "niepokonany", "niezniszczalny", "wyjątkowy". Kolekcja Diament to zdecydowany brak minimalizmu, piękne, ozdobne formy i przemyślana estetyka, która nie zaburza pełnej funkcjonalności mebli i pomieszczeń.
Kolekcja ta to szeroki wybór brył w rożnych formach do kompletnej aranżacji: salonu, sypialni, jadalni czy też domowego gabinetu. Szyku i elegancji dodaje okleina modyfikowana oraz uchwyty w kształcie "Diamentu", które idealnie dopełniają całość.

DIANA

05

DIANA

Wyczucie stylu i elegancji. Meble z kolekcji Diana dzięki swoim uniwersalnym cechom to trend na lata. Wyrazista struktura, wyczuwalna pod palcami faktura szlachetnego surowca pozwala poczuć bliskość z naturą.
Meble wykonane są z drewna litego, oklein naturalnych, przy zastosowaniu szkła frezowanego. Linia wzornicza nawiązuje do najlepszych klasycznych form. Seria o prostych podziałach frontów, bez zbędnych ozdobień, aby uwidocznić naturalny układ słoi. Kolekcja DIANA najlepiej prezentuje się w wybarwieniu W 101 orzech i cieszy się największym powodzeniem wśród klientów.

kolekcja mebli Diana
kolekcja mebli Fala

FALA

06

FALA

Kolekcję tę wyróżnia szlachetna linia mebli klasycznych, która nabiera nowej, ekskluzywnej formy. Elegancja oraz duża funkcjonalność czynią bardzo ciekawą propozycje dla klientów wymagających. Całość utrzymywana w łagodnych formach oraz wybarwienie w odcieniach orzecha stanowią przyjemny obraz dla oka.

WENUS

07

WENUS

Ponadczasowa klasyka połączona z precyzją wykonania. Zestaw mebli charakteryzujący się giętymi frontami, w pełni zaspokaja wymagania klientów, oczekujących dużej funkcjonalności w połączeniu z ciekawym wzornictwem. Różnorodne zestawienie kompozycji sprawia, iż dopasowanie do swoich potrzeb jest niezmierną łatwością. W skład kolekcji wchodzą meble do: sypialni, jadalni, przedpokoju.

kolekcja mebli Wenus
kolekcja mebli Stylowa I

STYLOWA I

08

STYLOWA I

Jest to jedna z pierwszych kolekcji, która cieszy się zainteresowaniem do dnia dzisiejszego. Prostota kształtu, piękno naturalnego materiału oraz perfekcyjne wykończenie to cechy kreujące charakter tej kolekcji. Materiały najwyższej jakości użyte do produkcji kolekcji STYLOWA I dodają uroku doskonałym, nieco surowym liniom.

STYLOWA II

09

STYLOWA II

Meble z kolekcji Stylowa II to klasyczne bryły nawiązujące do Stylowa I wzbogacone o dębowe fronty. Indywidualna obróbka maszynowa oraz ręczne wykonanie dodaje swoistego smaku każdej pojedynczej bryle. Występuje w wybarwieniach: W 101 orzech, W 105 czereśnia antyczna.
Kolekcja charakteryzuje się przede wszystkim prostotą formy i minimalistycznym stylem. Dzięki geometrycznym cięciom, kolekcja ta ma zdecydowany charakter.

kolekcja mebli Stylowa II
kolekcja mebli Monako

MONAKO

10

MONAKO

Zupełna innowacja w produkcji utrzymująca wysoką jakość produktów. Kolekcja przywołująca na myśl odległą Prowansję może wyposażyć Państwa jadalnię lub salon albo przedpokój. Czysta, nieskazitelna biel łączy się z głęboko szczotkowanym blatem w kolorze natury, co dodaje kolekcji atrakcyjności.
Olejowane i woskowane blaty zwieńczone są regularnymi wyfrezowaniami. Szczotkowania w kolekcji Monako mają różne gęstości w celu nadania jej unikatowego stylu. Starannie dobrane uchwyty i przemyślana estetyka przy projekcie cokołu dopełniają wspaniały wygląd. Kolekcja występuje w dwóch wersjach: z grawerowaną szybą bez fazy lub z fazowaną szybą i decorem drewnianym.

KENT

11

KENT

Prezentujemy proste w formie, a przez to odznaczające się uniwersalnym charakterem meble nowoczesne. Charakterystyczną cechą kolekcji jest połączenie dwóch kolorów. Dostępne zestawienia: orzech + popiel, dąb bielony + czerń, orzech + natura.
Głębokie szczotkowanie wyraźnie uwidacznia unikalna strukturę drewna dębowego. A przy tym są to powierzchnie miłe w dotyku- ciepłe i wolne od szorstkości. Zastosowane wybarwienie podnosi rangę pomieszczenia, a zarazem dodaje powagę i moc do działania.

kolekcja mebli Kent