MONAKO

01

MONAKO

Zupełna innowacja w produkcji utrzymująca wysoką jakość produktów. Kolekcja przywołująca na myśl odległą Prowansję może wyposażyć Państwa jadalnię lub salon albo przedpokój. Czysta, nieskazitelna biel łączy się z głęboko szczotkowanym blatem w kolorze natury, co dodaje kolekcji atrakcyjności.
Olejowane i woskowane blaty zwieńczone są regularnymi wyfrezowaniami. Szczotkowania w kolekcji Monako mają różne gęstości w celu nadania jej unikatowego stylu. Starannie dobrane uchwyty i przemyślana estetyka przy projekcie cokołu dopełniają wspaniały wygląd. Kolekcja występuje w dwóch wersjach: z grawerowaną szybą bez fazy lub z fazowaną szybą i decorem drewnianym.

kolekcja mebli Monako
kolekcja mebli Kent

KENT

02

KENT

Prezentujemy proste w formie, a przez to odznaczające się uniwersalnym charakterem meble nowoczesne. Charakterystyczną cechą kolekcji jest połączenie dwóch kolorów. Dostępne zestawienia: orzech + popiel, dąb bielony + czerń, orzech + natura.
Głębokie szczotkowanie wyraźnie uwidacznia unikalna strukturę drewna dębowego. A przy tym są to powierzchnie miłe w dotyku- ciepłe i wolne od szorstkości. Zastosowane wybarwienie podnosi rangę pomieszczenia, a zarazem motywuje do działań.