VERTIGO

01

VERTIGO

Kolekcja Vertigo została zaprojektowana w duchu modern-classic przez niezwykle zdolnego projektanta Michała Kozłowskiego w ramach programu Granty na Dizajn, którego operatorem była firma CODE Design. Kolekcja składa się z regału, komody i stolika RTV. Pastelowa bejca podkreśla kunsztowne, dębowe fronty, które zostały zestawione z wyrazistym fornirem - palisandrem brazylijskim skrawanym płasko. Zastosowano istotne detale: urokliwy frez przy frontach, opcjonalne oświetlenie, akcesoria szuflad, wertykalne wstawki, system push to open. Kolekcja Vertigo - niebanalne rozwiązanie strefy dziennej mieszkania.

kolekcja mebli Vertigo
kolekcja mebli Tetris

TETRIS

02

TETRIS

System modułowy Tetris to odpowiedź na niestandardowe rozwiązania do każdego pomieszczenia. Świetnie sprawdzi się w strefie dziennej, jako nowoczesny zestaw pod telewizor albo duży i pełen wspomnień regał na książki i pamiątki. 
Właściwa konfiguracja pozwoli wspaniale odseparować zabudowę kuchenną od części jadalnej albo pokoju dziennego. Duży wybór wypełnień ułatwi aranżację przedpokoju, a także dzięki indrustrialnym sześcianom uporządkujemy akcesoria w nowoczesnej łazience. Tetris - Ty decydujesz jak będzie wyglądał Twój mebel!

Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdej chwili w ustawieniach przeglądarki. Nasza polityka prywatności.