Firma MEBLE OLEJNIKOWSKI

została założona w 1991 roku przez Tadeusza Olejnikowskiego. Produkcję mebli rozpoczęło kilku stolarzy w niewielkim warsztacie. Dzięki ogromnej pasji i kierowaniu pracy do najbardziej wymagających klientów, przedsiębiorstwo dziś jest bardzo dużą fabryką niezmiennie cechującą się solidnością wykonania. Nowoczesne maszyny, bogate zaplecze technologiczne umożliwiają produkcję o konkurującej jakości.

W fabryce naszych mebli wykorzystujemy lite drewno dębowe, jesionowe i bukowe, naturalne okleiny dębowe i jesionowe, fornir modyfikowany, gwarantujący powtarzalność usłojenia. Używamy wyłącznie najwyższej klasy surowców oraz półproduktów wykorzystywanych do lakierowania, olejowania, woskowania. Wielorodność kolekcji, piękno lini wzorniczych i przede wszystkim wysoka jakość wykonania sprawiły, że marka MEBLE OLEJNIKOWSKI dostępna jest dla Państwa w wielu punktach dystrybucji.

W ofercie firmy znajdą Państwo wyjątkowo bogaty wybór: mebli skrzyniowych, funkcjonalnych stołów oraz wiele wzorów krzeseł i foteli. Dzięki swej różnorodności nasze kolekcje każdego dnia znajdują zastosowanie w bardzo wielu domach w całej Polsce i za granicą: jadalniach, sypialniach, pokojach dziennych, przedpokojach, jak również wyposażyliśmy już wiele biur, gabinetów i kancelarii.

Nasza firma niezwykle ceni sobie zadowolenie klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby standardy jakości i przemyślana estetyka spełniały najwyższe wymogi, a staranność wykonania uczyniła Państwa wnętrze pełnym wdzięku i pożądanej elegancji, nie zaburzając funkcjonalności pomieszczeń.

MEBLE OLEJNIKOWSKI. Dla ceniących naturalne piękno drewna...


Firma MEBLE OLEJNIKOWSKI, TADEUSZ OLEJNIKOWSKI jest beneficjentem dofinansowania na realizację Projektu ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy.

Cel projektu: Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy, w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19.

Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdej chwili w ustawieniach przeglądarki. Nasza polityka prywatności.